školský rok 2015/ 2016
Streetball mladších žiakov
(Levoča, 10. 06. 2016)
c h l a p c i
1. miesto
d i e v č a t á
2. miesto
Streetball starších žiakov
(Levoča, 10. 06. 2016)
c h l a p c i
1. miesto
Streetball juniorov
(Levoča, 10. 06. 2016)
c h l a p c i
1. miesto
d i e v č a t á
3. miesto
Okresné kolo v atletike
(Levoča, 20. 05. 2016)
a t l e t i k a c h l a p c o v s t r e d n ý c h š k ô l
1. miesto (beh na 100 m) Andrej Homola oktáva A
3. miesto (beh na 100 m) Filip Seman II. A
2. miesto (beh na 800 m) Ondrej Štefaňák II. A
3. miesto (beh na 800 m) Michal Hanigovský II. A
2. miesto (beh na 3000 m) Viliam Kostelník II. A
2. miesto (skok do diaľky) Filip Seman II. A
1. miesto (skok do výšky) Peter Petkáč III. A
3. miesto (skok do výšky) Michal Hanigovský II. A
1. miesto (vrh guľou) Dominik Urda III. A
2. miesto (vrh guľou) Samuel Suchanovský III. A
a t l e t i k a d i e v č a t s t r e d n ý c h š k ô l
2. miesto (beh na 100 m) Silvia Lopatková I. A
1. miesto (beh na 300 m) Silvia Lopatková I. A
2. miesto (beh na 400 m) Judita Merešová I. A
3. miesto (beh na 400 m) Katarína Hricová I. A
2. miesto (beh na 800 m) Karina Džuganová I. A
2. miesto (beh na 1500 m) Lucia Repková II. A
2. miesto (skok do výšky) Norika Dzurňáková I. A
1. miesto (vrh guľou) Katarína Trnková I. A
3. miesto (vrh guľou) Rebeka Skokanová II. A
a t l e t i k a ž i a č o k o s e m r o č n ý c h g y m n á z i í
1. miesto (beh na 60 m) Laura Prílohová sekunda A
2. miesto (skok do výšky) Timea Ľachová príma A
Okresné kolo v basketbale stredných škôl
(Levoča, 03. 03. 2016)
c h l a p c i
1. miesto
d i e v č a t á
1. miesto
Okresné kolo stredných škôl v stolnom tenise
(Levoča, 11. 02. 2016)
c h l a p c i
3. miesto
d i e v č a t á
3. miesto
FOTO
školský rok 2014/ 2015
Krajské kolo v basketbale stredných škôl
(Sabinov, 30. 04. 2015)
c h l a p c i
2. miesto
Školský medzitriedny turnaj vo volejbale
(Levoča, 01. 04. 2015)
1. miesto (II.A)
2. miesto (Oktáva A)
3. miesto (IV.A)
Okresné kolo vo volejbale stredných škôl
(Levoča, 25. - 26. 03. 2015)
c h l a p c i
1. miesto
d i e v č a t á
2. miesto
Okresné kolo v basketbale stredných škôl
(Levoča, 24. 03. 2015)
c h l a p c i
1. miesto
d i e v č a t á
1. miesto
Okresné kolo v stolnom tenise stredných škôl
(Levoča, 20. 03. 2015)
c h l a p c i
2. miesto
d i e v č a t á
3. miesto
Okresné kolo vo floorbale stredných škôl
(Levoča, ... 03. 2015)
d i e v č a t á
2. miesto
FOTO
Okresné kolo vo futsale stredných škôl
(Levoča, ... 03. 2015)
c h l a p c i
3. miesto
FOTO
Okresné kolo v stolnom tenise základných škôl
(Levoča, ... 03. 2015)
c h l a p c i
4. miesto
FOTO
Školské majstrovstvá Slovenska v cezpoľnom behu žiačok a žiakov stredných škôl
(Stará Ľubovňa, 23. októbra 2014)
d r u ž s t v o c h l a p c i : Jozef Šefčík, Oktáva A; Robert Mogrovič, II.A; Viliam Kostelník, I.A
5. miesto
BLAHOŽELÁME!
Krajské kolo v cezpoľnom behu Stredných škôl
d r u ž s t v o c h l a p c i : Petrovič M., Šefčík J., Mogrovič R.
1. miesto - postup na celoslovenské kolo
BLAHOŽELÁME!
Mestský futsalový turnaj stredných škôl
d r u ž s t v o c h l a p c o v: oktáva A, IV.A, septima A
1. miesto
BLAHOŽELÁME!
Okresné kolo v cezpoľnom behu základných škôl
j e d n o t l i v c i : Laura Prílohová (príma A)
2. miesto
BLAHOŽELÁME!
Okresné kolo v cezpoľnom behu stredných škôl
d r u ž s t v o c h l a p c i : Petrovič M., IV.A; Mogrovič R., II.A; Kostelník V., I.A
1. miesto
d r u ž s t v o d i e v č a t á : Orlovská R., III.A; Sisková M., oktáva A; Jankovčinová J., septima A
2. miesto
j e d n o t l i v c i :
1. miesto - Petrovič M., IV.A
2. miesto - Mogrovič R., II.A
4. miesto - Kostelník V., I.A
BLAHOŽELÁME!