Koniec školského roka

No čuduj sa svete, aj po 105. raz dorazil "tovar" najvyššej kvality a krutým skúškam nášho vojenského komanda z III.A odolal. Len bránica sa neubránila... Vítame nových prvákov medzi nami a želáme im veľa pevnej vôle na temných cestách slovenským vzdelávacím systémom!

30.06.2018

Športovo v športovom

Ber to športovo a osláv s nami olympijský deň! Vyzýval slogan. Tak sme prišli do práce v športovom... Nie preto, že niekto povie skoč z mosta, tak skočíme..., ale kvôli myšlienke. Šport naozaj navodzuje úsmev a prospieva telu. Ani zborovňa sa nedala zahanbiť :-D

Naše šikovné makovičky

Blahoželáme všetkým oceneným makoviciam z nášho mesta a priľahlého okolia, obzvlášť makovičkám z našej školy, Karolíne Kopaničákovej z I.A, Laure Prílohovej a Romane Haniskovej z kvarty A.

20.06.2018

Pod tatranským nebom

Krátko pred vypuknutím letných prázdnin sa tretiaci, dnes už veľkí maturanti, vypravili za kamzíkmi. Na dva dni. Po kamzíkoch síce ani chýru, ani slychu, no tri kusy na čele (t/č)riedy ich hravo zastúpili. Zvyšok sa len vliekol po ich pižmovej stope... Predobraz maturity? :-P

12.06.2018