Vianoční trhovníci z prímy

Podrezané jazýčky, pôsobivá zručnosť a k tomu i obchodný duch, ingrediencie, ktorými oplývajú prímani z našej školy. Mohli ste sa presvedčiť v sobotu 20. decembra na Vianočnom trhu.

Vianočného remeselného trhu, ktorý sa konal v sobotu 20. decembra v severnom parku na Námestí Majstra Pavla v Levoči, sa zúčastnili aj študenti našej školy. No nie ako kupujúci, lež ako trhovníci, resp. trhovníčky. Študentky Emma Bičanovská, Romana Hanisková, Laura Prílohová a Nina Šurcová z prímy A zúžitkovali svoje vlastnosti vrchovato.

Podrezané jazýčky, pôsobivá zručnosť a obchodný duch zaúčinkovali. V stánku, kde ponúkali ručne vyrobené šperky, to žilo, kupujúci sa pristavovali a nakupovali. Dokonca ich prišlo podporiť aj chlapčenské osadenstvo triedy. Akcia, ktorou sa naša škola snaží podporovať kreatívneho a podnikateľského ducha u študentov, vyšla na jednotku a radi by sme v podobných aktivitách pokračovali.

20. 12. 2014   |   Galina Kacejová, Renáta Milčáková