Jazyková škola

Štátna jazyková škola v Poprade od budúceho školského roka opäť otvára jazykové kurzy v priestoroch nášho gymnázia. Na kurzy anglického jazyka sa môžete zapísať už od 10. júna 2015.

Štátna jazyková škola v Poprade opäť otvára v školskom roku jazykové kurzy angličtiny v priestoroch nášho gymnázia.

JAZYKOVÁ ŠKOLA (ŠTÁTNA) POPRAD,

Ul. D. Tatarku 4666/7 v Poprade,

škola s oprávnením MŠVV a Š vykonávať štátne jazykové skúšky

KURZY JAZYKOVEJ ŠKOLY  NA GYMNÁZIU JFR v LEVOČI

Od septembra 2015 ponúkame kurzy našej jazykovej školy v budove Gymnázia J.F. Rimavského v Levoči. Pre žiakov stredných škôl v Levoči  ponúkame kurzy, ktoré sú opísané nižšie.

ZÁPIS: v učebni gymnázia na prízemí  9. septembra 2015 od 14. 30 do 15. 30

Anglický jazyk

JAZYK ANGLICKÝ – stredný kurz jazyka anglického I

Rozsah: 4 vyučovacie hodiny týždenne (2x2)

Popis: pre žiakov gymnázií a stredných škôl v Levoči - 1. a 2. ročník, a tiež študentov univerzity v Levoči a ostatných  dospelých  záujemcov /cieľová úroveň - B1 SERR pre cudzie  jazyky/. Kurz je vhodný aj pre tých, ktorí sa chcú lepšie pripraviť na maturitnú skúšku –úroveň B1. Pozornosť sa venuje gramatike, konverzácii a ďalším jazykovým zručnostiam.

JAZYK ANGLICKÝ – stredný kurz jazyka anglického II

Rozsah: 4 vyučovacie hodiny týždenne (2x2)

Popis: pre žiakov gymnázií a stredných škôl v Levoči - 3. a 4. ročník, a tiež študentov univerzity v Levoči a ostatných  dospelých  záujemcov/cieľová úroveň B2 SERR pre cudzie  jazyky/.Kurz je vhodný  pre tých, ktorí sa chcú lepšie pripraviť na maturitnú skúšku –úroveň B2.Pozornosť sa venuje gramatike, konverzácii a ďalším jazykovým zručnostiam.

Výška školného v 1. polroku  školského roku 2015/2016

Žiaci a študenti do 25 rokov

Školné   na 1. polrok + zápisné

° kurz so 4 vyuč.     hod. týždenne (140 vyuč. hodín ročne)  65,- €

Dospelí poslucháči

° kurz so 4 vyuč.    hod. týždenne (140 vyuč. hodín ročne)   95,- €

Úhrada poplatkov

Informácie k platbe dostanú uchádzači pri zápise.

Školné a zápisné sa uhrádza najneskôr do 3 dní od zápisu. V prípade nevyplatenia školného a zápisného  miesto v kurze Vám nemôže byť zabezpečené. Školné na 2. polrok sa uhrádza v januári 2016.

Ak poplatky uhrádza rodič alebo zákonný zástupca za dieťa, ktoré navštevuje kurz v jazykovej škole a úhrada je realizovaná elektronicky, do popisu je potrebné uviesť meno a priezvisko dieťaťa, za ktoré sa úhrada vykonáva.
Pri platbe poštovou poukážkou je potrebné uviesť ako platcu meno a priezvisko dieťaťa, za ktoré sa úhrada vykonáva.

02. 06. 2015   |   Vierka Kopaničáková   |   zdroj: Jazyková škola Poprad