Využívanie domácej energie

Vieme trvalo udržateľne využívať prírodné zdroje? Vieme zabrániť vysušovaniu území? Odpovede aj na tieto otázky sme hľadali v piatok 20. februára s našim hosťom Ing. Michalom Kravčíkom.

Človek potrebuje pre svoj život vodu, energiu... Historicky viaceré kultúry zanikli tým, že pretvorili svoje prostredie až tak, že vyschlo. Dá sa zabrániť tomu, aby aj naša súčasná civilizácia nedopadla rovnako? Vieme trvalo udržateľne využívať prírodné zdroje? Vieme zabrániť vysušovaniu území a zmene klímy? Na tieto otázky sme dostali odpovede od Ing. Michala Kravčíka v prednáške Strategické riadenie a plánovanie využívania domácej energie, ktorá je jednou z aktivít projektu SMAPUDE LIFE.

Internetová stránka biomasa.sk

Projekt Smapude Life

Blogy Michala Kravčíka na sme.sk

Blogy Michala Kravčíka na dennikn.sk

Blogy Michala Kravčíka na hnonline.sk

Milí študenti, jarné prázdniny využite aj na jarné upratovanie... Všetko papierové si dávajte pekne na jednu kopu a po prázdninách ju zviazanú prineste nezištne do školy. Ďakujeme!

20. 02. 2015   |   Galina Kacejová