Prímani pred i za kamerou

V čase, keď sa naši starší spolužiaci „trápili“ s maturitou z cudzieho jazyka, my sme navštívili naše bývalé absolventky na Katedre masmediálnych komunikácií FF PU v Prešove a zažili veľa zábavy.

Štúdium, ktoré si naše absolventky vybrali ich bezpochybne zaujíma, o čom svedčí aj fakt, že na fakulte majú vlastnú televíziu, ktorej sledovanosť neustále rastie.

16. marec bol pre nás veľmi príjemným dňom, pretože sme zažili množstvo zaujímavých aktivít. Vyskúšali sme si prácu s televíznou kamerou, pokúsili sme sa zostrihať pripravovanú reláciu, zistili sme, že práca s mikrofónom pred kamerou vôbec nie je jednoduchá, ale zvládli sme ju bez väčších problémov. V našom podaní tak vznikli improvizované moderátorské vstupy, sitkomy, rôzne jazykolamy a nechýbal ani spev našej Kiky.

Spomínané aktivity boli súčasťou súťaže a spomedzi nás sa Kika Lafková a Dominika Halcinová stali “moderátorskými hviezdami“.

Veľké ďakujem patrí Aďke Čajovej (našej bývalej absolventke) a jej spolužiačkam Miške Žumárovej a Vike Kováčovej, ktoré v spolupráci s našou triednou pani profesorkou Ivou Kovalíkovou toto podujatie pre nás zorganizovali.

Prajeme TV Mediálke veľa tvorivých nápadov a dievčatám úspešné zvládnutie štátnic.

16. 03. 2016   |   študenti prímy A

FOTOALBUM/ VIDEO