Výročia September - vežička Október - magistris coire November - GJFR Alumni Február - stretnutie Apríl - oslavy Pozvánka Pozdrav z MŠVVŠ SR Zasadnutie MZ Sponzori

Storočnice

September - vežička

V mesiaci septembri 2013 sme v rámci osláv  STOROČNICE  sprístupnili vežičku našej školy pre širokú verejnosť.

Niekoľko NAJ:

• výška 36 m vrátane arkiera a 166 schodov od vrátnice,
  • na vežičku vystúpilo viac ako 390 osôb a 10 kolektívov,
  •
  • boli medzi nimi absolventi  školy, ktorým sa splnil životný sen a aj tí, ktorí si výstup  zopakovali,
  •
  • boli tu Levočania a náhodní turisti z celého Slovenska a rôznych kútov sveta: z Belgicka, Kolumbie, Kanady, Francúzska, Izraela, Nemecka, Škótska, Bieloruska, atď. ,
  •
  • najmladším návštevníkom bola 19-týždňová Tamarka s rodičmi a najstarší účastník prekročil osemdesiatku,  im patrí náš obdiv.

Spomienky absolventov na ich školské časy v našej ALMA MATER  nás  naplnili hrdosťou, že aj my sme súčasťou a tvoríme históriu našej školy.

Zábery z návštev tohto miesta nájdete vo fotogalérii, a napokon to čo mohli a zachytili návštevníci je tiež vo fotogalérii. Túto časť budeme dopĺňať, ak nám návštevy zvečnené svoje videnie cez svoj fotoprístroj zašlú na mailovú adresu školy.